Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Işık Orman Ürününleri Oto Sanayi Tic.Ltd.Şti Burdur'un Bucak ilçesinde 1975 yılın da Ali ULUIŞIK tarafından kurulmuştur.

Işık Orman Ürününleri Oto Sanayi Tic.Ltd.Şti Salep Kuzu göbeği,Kekik,Adaçayı,Kitre ve alışveriş merkezi amaçıyla faliyeti göztermektedir.

Firmamız Türkiye’nin Burdur Bucak ilçesinde 1975 yılında kurcu ALİ ULUIŞIK olup o günden buyana kadar 45 yıllık salep ve kuzugöbeği üzerinde sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli ürün verebilmek için çalışmalar yapmıştır.

IŞIK ORMAN ÜRÜNLERİ OTO SA.TİC.LTD.ŞTİ. Kendini daima yenileyerek Türk salep-kuzugöbeği sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.
IŞIK SALEP daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerimizin hizmetine girmiştir. Ayrıca müşterilerimiz ön sipariş formunu doldurarak veya iletişim kısmından bizleri arayarak sipariş verebilirler. Türkiye’nin her yerine göndererek müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

IŞIK SALEP hizmet verdiği kurumların ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde Kaliteye Güven başlığı altında yapılandırmaktadır.

Çekirdek salep olarak tüm çeşit saleplerimiz mevcuttur. Ülkemizin her yerinde iyi ve kaliteli DONDURMA üreten kişi ya da kurumlar bizi tercih etmektedir

Bizim müşterilerimizin salep ile ilgili sorunları yoktur. Salep ticareti güvene dayalıdır. 1975 yılından bu yana salep ticareti ile uğrasan şirketimizin yetkilisi ALI ULUIŞIK ülkemizdeki salep’in çok büyük bir miktarını alıp satmaktadır. Çekirdek olarak salep alan müşterilerimiz ilçemizde bulunan değirmenlerde toz haline getirerek kullanmaktadır. İsteyen müşterilerimize de çekirdek salep i öğüttürerek kendilerine ulaştırmaktayız.

2007 Yılında şirketizim gıda sektörüne girerek, IŞIK alışveriş merkezini açmıştır.

Sürekli gelişmek müşteri memnuniyetini yükseltip üstün teknoloji kullanarak salep sektöründe saygın kuruluşlar arasında yer almak

**45 Yıllık tecrübeyle** sizlere daha iyi hizmet vermek için burdayız.

Şirket yetkilisi: ALİ ULUIŞIK

tel:0248 325 1734

cep:0533 519 4141

Biz Kimiz?

IŞIK SALEP
Salep Kuzu göbeği,Kekik,Adaçayı,Kitre ve alışveriş merkezi amaçıyla faliyeti göztermektedir.
Işık Orman Ürününleri Oto Sanayi Tic.Ltd.Şti Burdur'un Bucak ilçesinde 1975 yılın da Ali ULUIŞIK tarafından kurulmuştur.
 

İletişim

  • 0248 325 1734
  • 0533 519 4141
  • mail@salepsatinal.com

Facebook

Powered by ISIK SALEP 1975
ISIK SALEP 1975 ISIK SALEP 1975

Analytics Kodu