Üyelik Koşulları

ÜYELİK KOŞULLARI

 

salepsatinal.com müşterilerine daha iyi hizmnet sunabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi ( ad, soyad, email adres, telefon numarası, vb. ) sizlerden talep etmektedir. Işık Salep veri tabanında toplanan bu bilgiler kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, siparişlerinizin takibi ve sonuçlandırılması ile ilgili sizinle iletişime geçmek amacıyla kullanılmaktadır. Üyelik formalarında talep edilen bilgiler, üyelerin bilgisi olmaksızın 3. sahışlar ile paylaşılmamakta ve satılmamaktadır.

 

Üyelik formalarının dışında site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi ve ziyaretçi tercihlerini analiz ederek, yorumlamakta ve bu bilgileri üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için kullanmakta veya Işık Salep iş ortakları ile paylaşmaktadır. Üye bilgileri resmi makamlarca talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki mevzuat gereğince resmi makamlara açıklanabilmektedir.

 

Üyelerin bilgileri sadece üye kişi tarafından ulaşılabilir ve değiştirilebilir konumdadır.

 

Ödeme sırasında talep edilen kredi kartı bilgileri, müşteri güvenliğini en üst seviyede olmasını sağlayabilmek amacı ile kiki-home.com veya ona hizmet veren şirketlerin veritabanlarında tutulmamaktadır. Tüm işlemler, salepsatinal.com arayüzü üzerinden banka ve üyelerin bilgisayarları arasında gerçekleşmektedir.

 

salepsatinal.com ‘a aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

ALİ ULUIŞIK       :      0 533 519 41 41
İSMAİL ULUIŞIK:      0 533 811 33 33

Biz Kimiz?

IŞIK SALEP
Salep Kuzu göbeği,Kekik,Adaçayı,Kitre ve alışveriş merkezi amaçıyla faliyeti göztermektedir.
Işık Orman Ürününleri Oto Sanayi Tic.Ltd.Şti Burdur'un Bucak ilçesinde 1975 yılın da Ali ULUIŞIK tarafından kurulmuştur.
 

İletişim

  • 0248 325 1734
  • 0533 519 4141
  • mail@salepsatinal.com

Facebook

Powered by ISIK SALEP 1975
ISIK SALEP 1975 ISIK SALEP 1975

Analytics Kodu